Hubwagen 2500 kg PUR/PUR
gelb, montiert
List price
incl. VAT
/ pce
693.83
exkl. MWST
583.05
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
693.83
exkl. MWST
583.05
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 7505465.0410 |
|---|---|
| EAN code | 4053569217095 |
| Katalognummer | 3088 1013, 3088.1013, 30881013, 783088 1013, 7830881013 |
Description
Produktbeschreibung:
Specifications
| Gabelbreite | 540 mm |
|---|---|
| Gabellänge | 1150 mm |
| Bereifung | Vollgummi |
| Farbe | gelb |
| Hubbereich | - 200 mm |
| Gesamttragkraft | 2500 kg |
English
Deutsch
Nederlands
