Hubwagen 2500 kg PUR/PUR
gelb, montiert
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
693,83
exkl. MWST
583,05
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
693,83
exkl. MWST
583,05
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 7505465.0410 |
|---|---|
| EAN-code | 4053569217095 |
| Katalognummer | 3088 1013, 3088.1013, 30881013, 783088 1013, 7830881013 |
Beschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Gabelbreite | 540 mm |
|---|---|
| Gabellänge | 1150 mm |
| Bereifung | Vollgummi |
| Farbe | gelb |
| Hubbereich | - 200 mm |
| Gesamttragkraft | 2500 kg |
Nederlands
Deutsch
English
