NKE Nadel-Axialkugellager
NKX50
List price
incl. VAT
/ pce
63.81
exkl. MWST
53.62
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
51.05
exkl. MWST
42.90
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800241.0190 |
|---|---|
| EAN code | 9008745720093 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 35 mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
English
Deutsch
Nederlands
