ZEN Laufrolle
LR607-NPPU
List price
incl. VAT
/ pce
2.81
exkl. MWST
2.36
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
2.25
exkl. MWST
1.89
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800192.0680 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 7 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 22 mm |
| Breite | 6 mm |
| Gewicht | 0,008 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
English
Deutsch
Nederlands
