SKF Abziehhülse
AH3036
List price
incl. VAT
/ pce
380.25
exkl. MWST
319.54
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
304.20
exkl. MWST
255.63
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800003.0290 |
|---|---|
| EAN code | 7316577009678 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 92 mm |
| Gewicht | 2,86 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
