SKF Abziehhülse
AH24134
List price
incl. VAT
/ pce
512.99
exkl. MWST
431.08
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
410.38
exkl. MWST
344.86
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800003.0260 |
|---|---|
| EAN code | 7316577009838 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 125 mm |
| Gewicht | 3,23 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
