NTN Nadelkranz
K125X133X35
List price
incl. VAT
/ pce
123.95
exkl. MWST
104.16
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
99.16
exkl. MWST
83.33
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800201.0140 |
|---|---|
| EAN code | 4547359092233 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 125 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 133 mm |
| Breite | 35 mm |
| Gewicht | 0,356 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
English
Deutsch
Nederlands
