NTN Nadelkranz
K120X127X24
List price
incl. VAT
/ pce
77.45
exkl. MWST
65.08
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
61.95
exkl. MWST
52.06
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800201.0130 |
|---|---|
| EAN code | 4547359092219 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 127 mm |
| Breite | 24 mm |
| Gewicht | 0,224 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
English
Deutsch
Nederlands
