NTN Kegelrollenlager
4T-H924045/010
List price
incl. VAT
/ pce
581.41
exkl. MWST
488.58
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
465.12
exkl. MWST
390.86
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.4130 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 111,125 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 214,312 mm |
| Breite | 55,562 mm |
| Gewicht | 8,184 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
