NTN Kegelrollenlager
4T-68462/68712
List price
incl. VAT
/ pce
181.55
exkl. MWST
152.56
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
145.24
exkl. MWST
122.05
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.3800 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 117,475 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180,975 mm |
| Breite | 34,925 mm |
| Gewicht | 2,76 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
