NTN Kegelrollenlager
4T-663/653
List price
incl. VAT
/ pce
113.65
exkl. MWST
95.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
90.92
exkl. MWST
76.40
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.3705 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 82,55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 146,05 mm |
| Breite | 41,275 mm |
| Gewicht | 2,831 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
