NTN Kegelrollenlager
4T-59162/59412
List price
incl. VAT
/ pce
157.48
exkl. MWST
132.34
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
125.99
exkl. MWST
105.87
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.3475 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 41,275 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 104,775 mm |
| Breite | 36,512 mm |
| Gewicht | 1,655 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
