NTN Kegelrollenlager
4T-52400/52618
List price
incl. VAT
/ pce
133.54
exkl. MWST
112.22
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
106.84
exkl. MWST
89.78
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.3220 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 101,6 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 157,162 mm |
| Breite | 36,512 mm |
| Gewicht | 2,528 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
