NTN Kegelrollenlager
4T-48286/48220
List price
incl. VAT
/ pce
223.62
exkl. MWST
187.92
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
178.90
exkl. MWST
150.34
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.3130 |
|---|---|
| EAN code | 4547359304305 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 123,825 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 182,562 mm |
| Breite | 39,688 mm |
| Gewicht | 3,516 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
