NTN Kegelrollenlager
4T-42690/42620
List price
incl. VAT
/ pce
104.08
exkl. MWST
87.46
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
83.26
exkl. MWST
69.97
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.2905 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 77,788 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 127 mm |
| Breite | 30,162 mm |
| Gewicht | 1,388 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
