NTN Kegelrollenlager
4T-39581/39520
List price
incl. VAT
/ pce
59.00
exkl. MWST
49.58
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
47.20
exkl. MWST
39.66
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.2810 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 57,15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112,712 mm |
| Breite | 30,162 mm |
| Gewicht | 1,405 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
