NTN Kegelrollenlager
4T-3379/3320
List price
incl. VAT
/ pce
48.22
exkl. MWST
40.52
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
38.58
exkl. MWST
32.42
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.2395 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 34,925 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80,167 mm |
| Breite | 30,391 mm |
| Gewicht | 0,727 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
