NTN Kegelrollenlager
4T-3188S/3120
List price
incl. VAT
/ pce
306.76
exkl. MWST
257.78
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
245.40
exkl. MWST
206.22
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.2060 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 31,75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72,626 mm |
| Breite | 30,162 mm |
| Gewicht | 0,618 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
