NTN Kegelrollenlager
4T-15100S/15250 X
List price
incl. VAT
/ pce
149.23
exkl. MWST
125.40
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
119.38
exkl. MWST
100.32
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800058.1005 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 25,4 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 63,5 mm |
| Breite | 20,638 mm |
| Gewicht | 0,328 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
English
Deutsch
Nederlands
