NKE Nadel-Axialkugellager
NKXR15
List price
incl. VAT
/ pce
30.44
exkl. MWST
25.58
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
24.35
exkl. MWST
20.46
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800241.0250 |
|---|---|
| EAN code | 9008745720154 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,042 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
English
Deutsch
Nederlands
