Machine tap D376B HSSE
M14.0 W FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
36.74
exkl. MWST
30.87
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
30.12
exkl. MWST
25.31
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | mit Überlaufschaft |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 18 |
| Gewinde | M14 |
| Gesamtlänge | 110 mm |
| Kernloch-Ø | 12,00 mm |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 9,0 mm |
| Schaft-Ø | 11,0 mm |
| Steigung | 2,00 mm |
| Beschichtung | blank |
English
Deutsch
Nederlands
