INA Nadelkranz
K100-108-27
List price
incl. VAT
/ pce
97.77
exkl. MWST
82.16
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
78.22
exkl. MWST
65.73
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800200.0010 |
|---|---|
| EAN code | 4012802700145 |
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 108 mm |
| Breite | 27 mm |
| Gewicht | 0,185 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
English
Deutsch
Nederlands
