INA Gelenkkopf
GAL60-DO-2RS
List price
incl. VAT
/ pce
729.18
exkl. MWST
612.76
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
583.35
exkl. MWST
490.21
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 6800042.0320 |
|---|
Description
Technische Daten:
Specifications
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 135 mm |
| Breite | 44 mm |
| Gewicht | 5,9 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
English
Deutsch
Nederlands
