BOSCH Kreissägeblatt Top Precision
Best for Wood Ø 165x20 48T WZ
List price
incl. VAT
/ pce
68.31
exkl. MWST
57.40
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
54.64
exkl. MWST
45.92
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung:
Specifications
| Zahnform | WZ |
|---|---|
| Verzahnungsart | Top Precision best for Wood |
| geeignet für | GKT 55, KSE 55 Vario, SP 6001 |
| Schnittbreite [mm] | 1,8 mm |
| Blattstärke | 1,3 mm |
| Ø x Bohrung | 165 x 20 mm |
| Zähne per Zoll | 48 |
| passend für | GKT 55; KSE 55 Vario; SP 6001 |
English
Deutsch
Nederlands
