Varta Knopfzelle 06025101401
CR2025 3V 170mAh Lithium
List price
incl. VAT
/ pce
2.03
exkl. MWST
1.71
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
1.43
exkl. MWST
1.20
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Ausführung | CR2025 |
|---|---|
| Spannung | 3,00 V |
| Kapazität | 160 mAh |
| System | Lithium |
| Bauart | Lithium |
| Bauform | CR2025 |
| Nennspannung | 3 V |
| Werbliche Produkttypbezeichnung | Knopfzelle |
English
Deutsch
Nederlands
