VARTA battery recharg.
micro, 2pc blister
List price
incl. VAT
/ pce
18.11
exkl. MWST
15.22
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
12.67
exkl. MWST
10.65
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Ausführung | Micro AAA/LR03 |
|---|---|
| Spannung | 1,2 V |
| Kapazität | 1.000 mAh |
| Inhalt | Karte à 2 Stück |
| Bauart | Nickel-Metallhydrid |
| Bauform | HR03 |
| Nennspannung | 1,2 V |
| Werbliche Produkttypbezeichnung | Akku Ready2Use |
English
Deutsch
Nederlands
