Ultradex Einsteckkarte Planrecord
140704 70x32mm orange 90 St./Pack.
List price
incl. VAT
/ pk
22.07
exkl. MWST
18.55
€
Your price incl. VAT
/ pk
und inkl. Rabatt
22.07
exkl. MWST
18.55
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 7508960.0300 |
|---|---|
| EAN code | 4024158000473 |
| Katalognummer | 153 0222 20, 153022220 |
Description
Specifications
| Farbe | orange |
|---|---|
| Breite | 70 mm |
| Höhe | 32 mm |
| Maße | 7 x 3,2 cm (B x H) |
| Werkstoff | Karton |
| Verwendung für Produkt | für Kartentafel PLANRECORD 1013, 1005, 1007 |
English
Deutsch
Nederlands
