Twist drill D341N HSSpol.
31.00mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
243.45
exkl. MWST
204.58
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
187.46
exkl. MWST
157.53
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 31,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 31,0 mm |
| F | 0,400 mm/U |
| MK | 3 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 360 mm |
| Länge | 360,00 mm |
| Spirallänge | 239 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
