Twist drill D341N HSSpol.
22.50mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
100.41
exkl. MWST
84.38
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
77.31
exkl. MWST
64.97
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 22,5 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 22,5 mm |
| F | 0,400 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 296 mm |
| Länge | 296,00 mm |
| Spirallänge | 198 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
