Twist drill D341N HSSpol.
19.50mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
76.51
exkl. MWST
64.29
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
58.91
exkl. MWST
49.50
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 19,5 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 19,5 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 275 mm |
| Länge | 275,00 mm |
| Spirallänge | 177 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
