Twist drill D341N HSSpol.
17.00mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
53.09
exkl. MWST
44.61
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
40.88
exkl. MWST
34.35
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 17,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 17,0 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 257 mm |
| Länge | 257,00 mm |
| Spirallänge | 159 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
