Twist drill D341N HSSpol.
16.50mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
53.63
exkl. MWST
45.07
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
41.29
exkl. MWST
34.70
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 16,5 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 16,5 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 257 mm |
| Länge | 257,00 mm |
| Spirallänge | 159 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
