Twist drill D341N HSSpol.
13.00mm MK FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
34.61
exkl. MWST
29.08
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
26.64
exkl. MWST
22.39
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 13,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 13,0 mm |
| F | 0,250 mm/U |
| MK | 1 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 215 mm |
| Länge | 215,00 mm |
| Spirallänge | 134 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
English
Deutsch
Nederlands
