Twist drill D338RN HSS
13.20mm TiN FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
62.46
exkl. MWST
52.49
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
48.10
exkl. MWST
40.42
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | DIN 338 |
| Ø h8 | 13,2 mm |
| Durchmesser | 13,2 mm |
| Gusseisenwerkstoffe | 28 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 75 |
| Gesamtlänge | 151 mm |
| Spirallänge | 101 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
| Stähle bis 700 N/mm² | 0,315 mm/U |
| VE | 1 |
English
Deutsch
Nederlands
