Twist drill D338RN HSS
12.20mm TiN FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
53.51
exkl. MWST
44.97
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
41.21
exkl. MWST
34.63
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | DIN 338 |
| Ø h8 | 12,2 mm |
| Durchmesser | 12,20 mm |
| Gusseisenwerkstoffe | 28 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 75 |
| Gesamtlänge | 151 mm |
| Spirallänge | 101 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
| Stähle bis 700 N/mm² | 0,250 mm/U |
| VE | 5 |
English
Deutsch
Nederlands
