Treppenkarre Fetra TK 1325
200KG
List price
incl. VAT
/ pce
345.10
exkl. MWST
290.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
293.34
exkl. MWST
246.50
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Gesamtbreite | 590 mm |
|---|---|
| Gesamthöhe | 1300 mm |
| Gesamttragkraft | 200 kg |
| Gewicht | 18 kg |
| Bereifung | TPE |
| Radgröße Ø x Breite | 160 x 40 mm |
| Schaufelbreite | 320 mm |
| Schaufeltiefe | 250 mm |
English
Deutsch
Nederlands
