Sunware Aufbewahrungsbox H6160402
22l 400x300x260mm transparent
List price
incl. VAT
/ pce
19.12
exkl. MWST
16.07
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
19.12
exkl. MWST
16.07
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 7702346.6400 |
|---|---|
| EAN code | 8711112788008 |
| Katalognummer | 128 0064 00, 128006400 |
Description
Specifications
| Farbe | transparent |
|---|---|
| Breite | 300 mm |
| Höhe | 260 mm |
| Maße | 30 x 26 x 40 cm (B x H x T) |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Tiefe | 400 mm |
| Volumen | 22 l |
English
Deutsch
Nederlands
