Stehhilfe Standstar
PU-Schaum schwarz
List price
incl. VAT
/ pce
248.71
exkl. MWST
209.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
203.94
exkl. MWST
171.38
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 7506097.0100 |
|---|---|
| EAN code | 4014296040240 |
| Katalognummer | 3056 1049, 3056.1049, 30561049, 800 2167 00, 800216700 |
Description
Specifications
| Sitzbreite | 350 mm |
|---|---|
| Sitztiefe | 230 mm |
| Sitzhöhe | 590 - 840 mm |
| höhenverstellbar | 590 - 840 mm |
| Gestell | Kunststoff-Fußkreuz |
| Farbe | schwarz |
English
Deutsch
Nederlands
