Side milling cut. w/o b.
D 100 x 12 mm T 10
List price
incl. VAT
/ pce
1,145.29
exkl. MWST
962.43
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
973.50
exkl. MWST
818.07
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 100,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 100 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 48 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 32 mm |
| Schnitttiefe ap/max. | 25 mm |
| Zähnezahl | 10 |
| Wendeschneidplatte | SNHQ 1207.... |
| Anzahl Schneiden | 10 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen h1 | 25 mm |
| Breite | 12 mm |
| Abmessungen s | 12 mm |
| Ø d1 = k10 | 100,00 mm |
English
Deutsch
Nederlands
