Sc. mil. cut. 90° w. IC.
20.0mm T 3 f.APKT10
List price
incl. VAT
/ pce
257.40
exkl. MWST
216.30
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
218.78
exkl. MWST
183.85
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 20,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 20 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 18,0 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 10,5 mm |
| Abmessungen L | 30 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 10 mm |
| Wendeschneidplatte | APKT 10... |
| Anzahl Schneiden | 3 |
| Abmessungen M | M10 |
| Ø d1 = k10 | 20,00 mm |
English
Deutsch
Nederlands
