Rollcontainer TC30
42,8x80x51,2 cm Grau
List price
incl. VAT
/ pce
502.78
exkl. MWST
422.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
412.28
exkl. MWST
346.45
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Farbe | Grau |
|---|---|
| Dekor | Grau |
| Maße BxTxH | 428 x 800 x 512 mm |
| Ausführung | Rollcontainer, abschließbar |
| Ausführung | TC 30 |
| Schubladenanzahl | 3 |
| max. Belastung | 25 kg je Schub |
| Anzahl Fächer | 3 |
| Maße | 42,8 x 51,2 x 80 cm (B x H x T) |
English
Deutsch
Nederlands
