Puller two-arm claw feet
6-100mm XS Kukko
List price
incl. VAT
/ pce
187.89
exkl. MWST
157.89
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
159.71
exkl. MWST
134.21
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Ausführung | 2- Armig |
|---|---|
| Modell | 14-01 |
| Maß a | 11 mm |
| Maß D | 2,5 mm |
| Maß B | 9,5 mm |
| Maß C | 3,5 mm |
| Spanntiefe | 85 mm |
| Spannweite | 6-100 mm |
English
Deutsch
Nederlands
