Mult-m.c. WN XL VHMSignum
16.0 mm HA T 6-8 Gühring
List price
incl. VAT
/ pce
502.78
exkl. MWST
422.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
377.08
exkl. MWST
316.87
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Durchmesser | 16,00 mm |
|---|---|
| Stähle bis 52 HRC | 55 |
| Stähle bis 56 HRC | 45 |
| Gusseisenwerkstoffe | 200 |
| Typ | Typ H |
| Schaft-Ø d2 = h6 | 16 mm |
| Schneidenlänge l2 | 150 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 16 mm |
| DIN | DIN 6535-HA |
| Schaft | 65 mm |
| fz | 0,032 mm |
English
Deutsch
Nederlands
