METABO Kreissägeblatt
254x2,4x30mm, HW/CT, 40 WZ
List price
incl. VAT
/ pce
132.09
exkl. MWST
111.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
112.28
exkl. MWST
94.35
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung:
Specifications
| geeignet für | TS 254 / TK 250 |
|---|---|
| Material | HW/CT |
| Durchmesser x Schnittbreite x Bohrung | 254 x 2.4 x 30 mm |
| Bruttogewicht | 0.702 kg |
| Zähnezahl | 40 |
| Zahnform | WZ |
| Stammblattdicke | 1.6 mm |
| Spanwinkel | 20° |
English
Deutsch
Nederlands
