MAKITA Akku-Gebläse 18V
DUB186Z
List price
incl. VAT
/ pce
65.44
exkl. MWST
78.15
€
Action until
05/31/2026
93.00
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
65.44
exkl. MWST
54.99
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung:
Specifications
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Leerlaufdrehzahl | 0 - 18000 min-1 |
| Luftgeschwindigkeit | 68 m/s |
| Spannung | 18 V |
| Schalldruckpegel | 82,5 dB(A) |
| Schallleistungspegel | 92,4 dB(A) |
| Farbe | Blauschwarz |
| Motor | Elektrisch |
| Geschwindigkeit | 0 - 18000 1/min |
| Leistung | 192 mü/Std / 245 km/h |
| Abmessung BxTxH | 20,9 x 86,1 x 15,8 cm |
| K-Wert Vibration | 1,5 m/s² |
| Luftvolumenstrom | 3,2 m³/min |
English
Deutsch
Nederlands
