Machine tap D376B HSSE
M20.0 VA FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
65.60
exkl. MWST
55.13
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
53.80
exkl. MWST
45.21
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| DIN | DIN 376 |
|---|---|
| Ausführung | mit Überlaufschaft |
| Gewinde | M20 |
| Gesamtlänge | 140 mm |
| Kernloch-Ø | 17,50 mm |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 10 |
| Norm | DIN 376 |
| Schneidstoff | HSSE |
| Schaft-vierkant | 12,0 mm |
| Schaft-Ø | 16,0 mm |
| Steigung | 2,50 mm |
| Beschichtung | blank |
English
Deutsch
Nederlands
