Machine tap D371C VA
M5.0 VA TiN Gühring
List price
incl. VAT
/ pce
51.79
exkl. MWST
43.52
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
36.25
exkl. MWST
30.46
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| DIN | DIN 371 |
|---|---|
| Ausführung | mit verstärtem Schaft |
| Gewinde | M5 |
| Gesamtlänge | 70 mm |
| Kernloch-Ø | 4,20 mm |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 25 |
| Norm | DIN 371 |
| Schneidstoff | HSSE PM |
| Schaft-vierkant | 4,9 mm |
| Schaft-Ø | 6,0 mm |
| Steigung | 0,80 mm |
| Beschichtung | TiN |
English
Deutsch
Nederlands
