KNIPEX 00 21 36 Werkzeugkoffer
"Robust34" Elektro
List price
incl. VAT
/ pce
1,377.43
exkl. MWST
1,157.50
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
1,033.06
exkl. MWST
868.12
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Produktbeschreibung:
Specifications
| Ausführung | 26-tlg. |
|---|---|
| Tiefe | 419 mm |
| Tiefe außen/innen | 419 / 356 mm |
| Volumen | 34 Liter |
| Belastbar bis | 25 kg |
| Höhe außen/innen | 215/ 199 mm |
| Höhe | 215 mm |
| Länge außen/innen | 510/ 480 mm |
| Länge | 510 mm |
English
Deutsch
Nederlands
