Jig saw blade
T127D a 5pc FORMAT
List price
incl. VAT
/ Kte
11.04
exkl. MWST
9.28
€
Your price incl. VAT
/ Kte
und inkl. Rabatt
9.06
exkl. MWST
7.61
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Werkstoff | HSS |
|---|---|
| Zahnteilung | 3 mm |
| Verzahnungsart | T 127 D |
| Schnittlänge | 74 mm |
| Setinhalt | 5 Stück |
| Metall | 3-15 mm |
| Profile, Rohre | < 30 mm |
| Kunststoff | < 30 mm |
| Länge | 100 mm |
| Abmessung Breite | < 30 mm |
| beschichtete Platten [mm] | 3,0 - 15,0 mm |
| Inhalt | 5 Stück |
English
Deutsch
Nederlands
