HUSQVARNA 967 69 06-35
Motorsäge 545 Mark II 15"
List price
incl. VAT
/ pce
1,049.00
exkl. MWST
881.51
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
1,028.02
exkl. MWST
863.88
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008334.0700 |
|---|---|
| EAN code | 7391736512930 |
Description
Specifications
| Kettengeschwindigkeit | 19.1 m/s |
|---|---|
| Kettenteilung | .325" |
| Hubraum | 50.1 cm³ |
| Nettogewicht | 5.3 kg |
| Schallleistungspegel | 115 dB(A) |
| Schalldruckpegel | 106 dB(A) |
| Vibration | 4.6 m/s² |
| Max. Ausgangsleistung | 2.7 kW |
| Schienenlänge | 38 cm |
| Typ | 545 Mark II 15" |
| Stärke | 1.3 mm |
English
Deutsch
Nederlands
